UAB "Pasvalio agrodileris", nuo 1992m. sėkmingai dirbanti įmonė, turinti didelę patirtį žemės ūkio technikos ir jos atsarginių dalių pardavime. Profesionali ir kompetentinga komanda padeda įmonei įgyvendinti viziją tapti lyderio pozicijas užimančia žemės ūkio verslą aptarnaujančia įmone, bei siekti jos tikslų, t.y. nepriekaištingo aptarnavimo, klientų pasitenkinimo, ilgalaikio bendradarbiavimo su partneriais.

Bendradarbiaudami su geriausiais Europos šalių tiekėjais bei gamyklomis, sandėliuose nuolat palaikome daugiau nei 25000 prekių pavadinimų, tad tai padeda nedelsiant patenkinti klientų poreikius. Platus tiekėjų kontaktų tinklas taip pat užtikrina galimybę greitai reaguoti ir pristatyti pačius įvairiausius užsakymus.

Be prekybos gausiu asortimentu įmonėje veikia lauko purkštuvų gamybos ir modernizavimo centras. Jame jau pagaminta daugiau nei 1000 purkštuvų, kurie yra pritaikyti atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius reikalavimus. Gaminių kokybe jau įsitikino ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, ir kitų šalių ūkininkai.
Plati gamybinė bazė taip pat suteikia galimybę atlikti įvairių įrenginių ir dalių remonto, restauravimo darbus, pagaminti specifines detales bei atlikti kitokias paslaugas.

Sekite mus Facebook'e